Aya flared merinoleggings W - chocolade

Nieuw
Aanbiedingsprijs119,95 € EUR

Aya Flared merinoleggings W zijn ontworpen als de perfecte combinatie van comfort en veelzijdigheid.

Kleur: Chocolade
  • 18,5 µm Zachte merino
  • Slim fitNauwsluitend
Maat: XS-regular
Maattabel

Houd er rekening mee dat de maten van producten van natuurlijke vezels licht kunnen variëren; dat is heel natuurlijk. Merinowol rekt goed mee en past zich na de eerste keren dragen aan je lichaam aan. Onze producten rekken of krimpen nauwelijks in de was als je ze volgens onze wasvoorschriften wast. De maten zijn plat gemeten, niet op een model.


MaatTailleomvang (D) DHeupomvang (E) EBinnenbeenlengte (I) IDijomvang (J) JEnkelomvang (K) K
XS-regular6178784945
S-regular6683785146
M-regular7188785347
L-regular7693785549
XL-regular8198785751
2XL-regular86103786052
S-long6683825146
M-long7188825347
L-long7693825549
XL-long8198825751

Meting van broekmaat
North Outdoor Aya flared merinolegging voor dames in chocolade, mulesingvrije merinowol. Ontworpen in Finland. - Het model is 174 cm en draagt maat S / LONG

Aya flared merinoleggings W - chocolade

XS-regular

Oulu - Factory Store

Kelatie 11

90620 Oulu

S-regular Ophalen beschikbaar
M-regular Ophalen beschikbaar
L-regular Nog 1 stuk resterend
XL-regular Nog 1 stuk resterend
2XL-regular Nog 1 stuk resterend
S-long Nog 1 stuk resterend
M-long Nog 1 stuk resterend
L-long Nog 1 stuk resterend
XL-long Nog 1 stuk resterend

Helsinki - Brand Store

Katariinankatu 4

00170 Helsinki

+358 50 3217127

XS-regular Ophalen beschikbaar
S-regular Ophalen beschikbaar
M-regular Ophalen beschikbaar
L-regular Ophalen beschikbaar
XL-regular Ophalen beschikbaar
2XL-regular Nog 1 stuk resterend
S-long Nog 1 stuk resterend
M-long Nog 1 stuk resterend
L-long Nog 1 stuk resterend
XL-long Nog 1 stuk resterend

Klantbeoordelingen

Heli L. · Geverifieerde koper

Dit is meteen mijn favoriete broek geworden! Precies de goede dikte en heerlijk warm nu het herfstweer koel is. Het model is echt geweldig, wijdt gematigd uit onder de knie. De brede tailleband heeft precies de goede hoogte en de broek knelt helemaal niet. Ik heb maat M, zoals ik normaal ook in broeken heb. Ze zijn vrij lang, de normale lengte was genoeg voor mij, ook al ben ik langer dan 170 cm (al heb ik een vrij lange rug). Ik raad ze van harte aan!

Automatisch vertaald ·

Elisa A. · Geverifieerde koper

Echt comfortabele broek om te dragen! Knelt en trekt niet, maar blijft goed op zijn plek. Het materiaal is aangenaam warm zonder dat je gaat zweten. Mooie bruine tint.

Automatisch vertaald ·

Virpi K. · Geverifieerde koper

Zo'n comfortabele broek dat ik hem sinds aankomst elke dag draag. Normaal draag ik maat M en bij deze was M-regular goed. Voelt zacht aan en rekt mee. Staat goed, ik zou hem zeker opnieuw kopen!

Automatisch vertaald ·

Suvi T. · Geverifieerde koper

Heerlijk dun maar strak. Perfecte pasvorm, comfortabele hogere taille, zodat ze niet afzakken maar stevig blijven zitten. Zacht op de huid. Mooie kleur.

Automatisch vertaald ·

Jutta H. · Geverifieerde koper

Deze zaten echt comfortabel en ik wilde ze meteen aanhouden. Fijn dat zelfs de lengte (regular) goed was voor iemand die klein is! Mooie bruine tint. Ik vind ze echt heel fijn!

Automatisch vertaald ·

Kristiina A. · Geverifieerde koper

Heerlijke broek voor thuis. Mijn tweede perfecte broekaankoop naast de Alma-broek. Ze houden je warm en het materiaal is zo prettig vergeleken met "sportschool"-leggings. Ik draag maat M regular. 173 cm, 76 cm taille, mijn binnenbeenlengte bij lange broeken ca. 77-82 cm, afhankelijk van broek en schoenen.

Automatisch vertaald ·

SKU: N22827R18-XS-regular