Alma merinobroek W - granietgrijs

Nieuw
Aanbiedingsprijs159,95 € EUR

De zeer comfortabele en veelzijdige Alma merinobroek is ontworpen voor dagelijks gebruik – zonder in te leveren op stijl of comfort.

Kleur: Graniet grijs
  • 18,5 µm Zachte merino
  • Regular fitNormale pasvorm
Maat: XS-regular
Maattabel

Houd er rekening mee dat de maten van producten van natuurlijke vezels licht kunnen variëren; dat is heel natuurlijk. Merinowol rekt goed mee en past zich na de eerste keren dragen aan je lichaam aan. Onze producten rekken of krimpen nauwelijks in de was als je ze volgens onze wasvoorschriften wast. De maten zijn plat gemeten, niet op een model.


MaatTailleomvang (D) DHeupomvang (E) EBinnenbeenlengte (I) IDijomvang (J) JEnkelomvang (K) K
XS-regular6994755748
S-regular75100756050
M-regular81106756352
L-regular87112756654
XL-regular93118756956
2XL-regular99124757258
S-long75100806050
M-long81106806352
L-long87112806654
XL-long93118806956

Meting van broekmaat
North Outdoor Alma merinobroek voor dames in granietgrijs, mulesingvrije merinowol. Ontworpen in Finland. - Het model is 180 cm en draagt maat S / LONG

Alma merinobroek W - granietgrijs

XS-regular

Oulu - Factory Store

Kelatie 11

90620 Oulu

XS-regular Nog 1 stuk resterend
S-regular Ophalen beschikbaar
M-regular Ophalen beschikbaar
L-regular Ophalen beschikbaar
XL-regular Nog 1 stuk resterend

Helsinki - Brand Store

Katariinankatu 4

00170 Helsinki

+358 50 3217127

XS-regular Ophalen beschikbaar
S-regular Ophalen beschikbaar
M-regular Ophalen beschikbaar
L-regular Ophalen beschikbaar
XL-regular Nog 1 stuk resterend
S-long Nog 1 stuk resterend
M-long Nog 1 stuk resterend
L-long Nog 1 stuk resterend

Klantbeoordelingen

Annukka G. · Geverifieerde koper

Materiaal 10, draaggevoel 10, uiterlijk 10, geschikt voor elke gelegenheid, van vrije tijd tot zelfs avondkleding. Ze blijven dag na dag netjes en er ontstaan geen knieën in. Geweldig voor een lang persoon, omdat er een langere pijp te kiezen was. Ik heb een tweede identiek paar op voorraad besteld, deze broek is gewoon een schat!

Automatisch vertaald ·

Kaija K. · Geverifieerde koper

Goed zittende broek die prettig aanvoelt. Lekker warm zonder dat je gaat zweten. Ik kocht hem met lange pijp en hij is precies goed voor iemand van 174 cm.

Automatisch vertaald ·

Aino V. · Geverifieerde koper

Echt comfortabel om te dragen, valt goed op maat. De regular lengte is precies goed voor iemand van 174. Het materiaal is heerlijk warm, zacht en ademend. Nette maar comfortabele broek.

Automatisch vertaald ·

Pirjo I. · Geverifieerde koper

Echt comfortabele, luchtige en warme rechte broek. Voor op reis en dagelijks gebruik, maar ook geschikt voor nettere kleding. Hij ziet er niet uit als een joggingbroek. Van harte aanbevolen. Ook een pluspunt voor de verschillende pijplengtes.

Automatisch vertaald ·

Riitta W. · Geverifieerde koper

Heerlijke en stijlvolle rechte broek van merinowol. Dun, maar warm. Kreukt niet en pilt niet. Ik vind hem top!

Automatisch vertaald ·

Dominique S. · Geverifieerde koper

Gewoon perfect. Ik ben dol op de kleur en de pasvorm. M past perfect. Echt knus.

Automatisch vertaald ·

SKU: N22824G14-XS-regular